Multifunkční chytré hodinky Zagzog pro muže, ženy,

Akce Novinka
950 Kč
SKLADEM, OBCHOD BUŠTĚHRAD (2 ks)

Multifunkční chytré hodinky Zagzog pro muže (ČERNÝ PÁSEK), ženy (ČERVENÝ PÁSEK), kompatibilní s telefony Android se systémem Android, 1,54 "čtverec s velkou obrazovkou, počítadlo kroků, sledování aktivity po celý den, vodotěsnost IP68, ultra dlouhá životnost baterie

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • 【Pohodlný a lehký design】 Chytré hodinky mají hezčí tělo a displej s vyšším rozlišením, který je vidět na přímém slunečním světle. Tam, kde chytré hodinky pro muže ženy mají displej s nízkou spotřebou, mají chytré hodinky plně barevnou IPS dotykovou obrazovku. Je to nádherná 1,54palcová obrazovka a tyto tři tváře jsou obzvláště hezké. Uživatelské rozhraní inteligentních hodin lze vybrat podle různých scénářů. Chytřejší chytré hodinky pro muže jako dárek.
  • 【Viz Hovory a zprávy na zápěstí】 Chytré hodinky Zagzog splňují módní požadavky pro velkou část populace, která nosí chytré hodinky. To, že může být použito jako minimalistické zařízení, abyste drželi krok s oznámeními svého smartphonu (Facebook, Twitter, WhatsApp, LinkedIn, Snap atd.), Nebo jako univerzální nositelné zařízení, které vás upozorní na nouzové volání nebo připomenutí zprávy. (Stačí zavěsit nebo zobrazit nejnovější zprávy)
  • 【Automatické zlepšení vašeho zdraví】 Zdravé a vypočítané tréninky nám pomáhají udržovat naše zdraví. Chytré hodinky zahrnují monitor snímače srdečního tepu, automatické sledování analýzy spánku, dálkové ovládání fotoaparátu, dálkové ovládání hudby, krokoměr, sedavé připomenutí, mapu trasy, stopky, ruční světelnou obrazovku, alarm, rychlé nabíjení atd. Chytré hodinky Fitness vám pomohou udržet stopa vašeho srdečního rytmu, abyste si mohli práci přizpůsobit podle své fyzické zdatnosti.
  • 【Sledujte celodenní aktivitu】 Chytré hodinky pro muže, ženy mohou zaznamenávat různé druhy sportu (chůze, běh, jízda na kole, basketbal atd.). Systém automatického sledování aktivity vám pomůže zjistit vaši každodenní fyzickou aktivitu (spálené kalorie, vzdálenost , krok, krokoměr, počet kilometrů). Můžete si vylepšit trénink a zůstat optimistický. Tyto nejlépe dostupné inteligentní hodinky mají vodotěsnost IP68. Chytré hodinky vás dokonale doprovodí v každodenním životě nebo při sportovním cvičení.
  • 【Kompatibilní s iOS Android】 Kompatibilní s iOS 8.0 nebo vyšší, Android 4.4 nebo vyšší. Stáhněte si a nainstalujte bezplatnou aplikaci „CT Fit“ prohledáním v obchodě s aplikacemi. Tato aplikace podporuje většinu smartphonů s BT 4.0 nebo vyšším.