Lenovo T470s, T480s, T570, T580, Slovensko

 

 

INFORMACE PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY, 

 

kteří si v měsících září - říjen 2021 přes náš internetový obchod www.po-no.cz objednali jeden z vystavených notebooků řady ThinkPad. Jedná se konkrétně ve velkém množství o notebooky Lenovo ThinkPad T470s, dále pak Lenovo ThinkPad T480s, Lenovo ThinkPad T570, Lenovo ThinkPad T580. Všechny tyto nabízené notebooky vzešli ze spolupráce se slovenským dodavatelem. Nabídka z jeho strany se zdála profesionální a cena za notebooky v bezvadném stavu byla opravdu velmi dobrá. Díky této nabídce jsme s notebooky ThinkPad (výše uvedenými) na trhu v ČR jsme byli bezkonkurenční. 

Bohužel jsme se stali obětí podvodu, tedy konkrétně náš internetový obchod a asi desítka našich zákazníků, pro které je určeno právě toto vysvětlení. Obchodník ze Slovenska po čase, kdy odbavil velkou část objednávek, přestal ohledně odbavení dalších nasmlouvaných objednávek s námi komunikovat. Přišla řada výmluv a "hrálo o čas" a samotné odbavení dalších objednávek, aby se oddálilo co nejdále. Toto jednání jsme bohužel vyhodnotili až po delší době za jakousi sabotáž.

Dneska už víme, že notebooky dodavatel že Slovenska nabízí směle dál konkurenci v ČR, bohužel cena notebooků je řádově o 2000 Kč vyšší než byla nabídka našemu eshopu.

 

Samozřejmě celou tuto nastalou událost a toto poškození nás a samozřejmě našich zákazníků začínáme řešit. Jedná se zde o poškození dobrého jména a jiné. Dodavatel měl od nás pravidelně report, kolik je potřeba vyřídit a odbavit objednávek, vždy s úsměvem tvrdil, že je to v pořádku a že to odbaví, takže nás neodbavením zbylých nasmlouvaných objednávek  poškodil. Všichni ale dobře víte, jak se dlouho vlečou tyto spory, proto jsme se rozhodli postupně a co v nejkratší době, v řádu měsíců odbavit či jinak vyřešit všechny do dnešního dne neodbavené, ale zaplacené dopředu, objednávky...

 

  • ZÁKAZNÍCI, KTEŘÍ MAJÍ SVOJÍ OBJEDNÁVKU, PRÁVĚ NA JEDEN Z UVEDENÝCH NOTEBOOKŮ, ZAPLACENOU DOPŘEDU, MAJÍ MOŽNOST SI VYBRAT JINÝ NOTEBOOK z naší nabídky. BUDOU ODBAVENI PŘEDNOSTNĚ, CENA NOVĚ OBJEDNANÉHO NOTEBOOKU BUDE JEŠTĚ UPRAVENA A SAMOZŘEJMĚ PONÍŽENA O JIŽ ZAPLACENOU ČÁSTKU.  

 

  • ZÁKAZNÍCI, KTEŘÍ MAJÍ SVOJÍ OBJEDNÁVKU, PRÁVĚ NA JEDEN Z UVEDENÝCH NOTEBOOKŮ, ZAPLACENOU DOPŘEDU, MAJÍ MOŽNOST ODSTOUPIT OD SMLOUVY A ŽÁDAT O VRÁCENÍ PLATBY ZPĚT. BOHUŽEL TYTO POŽADAVKY BUDEME ZPRACOVÁVAT POSTUPNĚ A JEDNOTLIVÉ ŽÁDOSTI NA VRÁCENÍ PLATBY ODBAVOVAT JEDNOTLIVĚ. PROTOŽE JSME SE STALI OBJETÍ PODVODU A VŠE ŘEŠÍME POSTUPNĚ Z NAŠICH VLASTNÍCH FINANCÍ, BOHUŽEL TENTO ZPŮSOB VYPOŘÁDÁNÍ BUDE TRVAT DÉLE, ALE CHCEME SE S KAŽDÝM VYPOŘÁDAT. VYUŽIJTE PROSÍM EMAILOVÉ ADRESY info@notebookyprovsechny.cz , NAPIŠTE NÁM ČÍSLO OBJEDNÁVKY SPOLEČNĚ SE ŽÁDOSTÍ O ODSTOUPENÍ OD KOUPĚ. VŠECHNY TYTO VAŠE ŽÁDOSTI BUDEME ŘEŠIT INDIVIDUÁLNĚ S KAŽDÝM. 

 

 

 

 

 

V PŘÍPADĚ REKLAMACE NOTEBOOKŮ LENOVO THINKPAD T470S, T480S, T570, T580

V případě, že máte jakékoliv problémy s notebookem Lenovo ThikPad (výše uvedené modely) a je nutné řešit reklamaci, řešte ji prioritně s oním dodavatelem, který záruku zastřešuje,

emailový kontakt j

david.volecek@gmail.com 

 

 

 

 

 

V případě nejasností nás KONTAKTUJTE 

nebo chcete ZPÁTKY DO OBCHODU?