Kungix fitness tracker

Akce Novinka
850 Kč
SKLADEM, OBCHOD BUŠTĚHRAD (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • 【Světelný barevný displej a náramek s barevným opaskem】 0,96 palcový TFT LCD barevný displej, 5 úrovní jasu obrazovky lze v aplikaci nastavit ručně.
  • 【Sledování aktivity fitness náramek hodinky】 Monitoruje vaše kroky, spálené kalorie, ujeté kilometry a aktivní minuty během dne. 14 různých sportovních režimů vám pomůže lépe porozumět jednotlivým hodnotám aktivity a zefektivnit vaše tréninkové jednotky. Připojené GPS používá GPS vašeho smartphonu k určení rychlosti a vzdálenosti v reálném čase.
  • 【Měření srdeční frekvence a sledování spánku fitness hodinky】 Kontinuální automatické ovládání pulsu na zápěstí bez nepohodlného hrudního pásu, nechte počítat každý rytmus a nechte srdeční frekvenci jako zdravotní poradce. automaticky spánkový rytmus a analyzuje kvalitu spánku s hlubokým spánkem, lehkým spánkem a bdělostí.
  • 【Funkce oznámení】 Připojte fitness tracker k chytrému telefonu. Hodinky vibrují, aby vás upozornily, že váš telefon přijal telefonní hovor, textové zprávy SMS a zprávy SNS, včetně Facebooku, Twitteru, WhatsApp, Linkedin, Messenger atd. Už nikdy nezmeškáte hovor ani zprávu.
  • 【Životnost baterie a náramek s multifunkční aktivitou】 Vodotěsnost IP68, funkce připomenutí v případě nečinnosti, funkce alarmu, dálkové ovládání fotoaparátu, sledování GPS, snímač zápěstí, režim nerušit. Stáhněte horní část náramku, je zde USB připojení, které můžete připojit k jakémukoli standardnímu USB portu. Plné nabití trvá pouze přibližně 1–2 hodiny a pohotovostní doba může být při plném výkonu až 5–8 dní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré hodinky a fitness náramky
Záruka: 1 měsíc na vyzkoušení