Fitness náramek Willful SW352, černá

Akce Novinka
450 Kč
SKLADEM, OBCHOD BUŠTĚHRAD (4 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží nové, pouze v poškozeném originálním obalu.

Vodotěsný IP68
Sledovač je utěsněn vysoce kvalitním vodotěsným materiálem. Můžete ho nosit při mytí rukou, plavání a potápění. Při sprchování nemusíte sundávat.

Ovládání kamery
Ovládání na displeji umožňuje fenestraci vaší telefonní kamery . To vám umožní zachytit nejšťastnější okamžiky vaší rodiny. Tento náramek je považován za jeden z nejlepších dárků k Vánocům, narozeninám atd.

Inteligentní oznámení
Bude vibrovat, aby vás upozornilo na telefon, SMS zprávy a zprávy SNS včetně Facebook, Wechat Twitter, WhatsApp, Linkedin, Instagram , Messenger atd.

Snadné nabíjení
Vytáhněte horní část náramku, je zde konektor USB. Lze je připojit k jakémukoli standardnímu portu USB pro nabíjení hodin. 

Barevný displej LCD a senzor intenzity světla
Barevný displej LCD, který poskytuje výjimečnou kvalitu obrazu HD. Upravuje jas obrazovky - lze přizpůsobit okolním světelným podmínkám.

Hlavní vlastnosti
vodotěsný IP68, měření srdeční frekvence, krokoměr, měří vzdálenost, počítadlo kalorií, monitorování spánku, upozornění na poplach, upozornění na mobilitu, kamera pro dálkové ovládání, sledování GPS, předpověď počasí, nerušit - režim, nastavení jasu obrazovky, přijímání telefonních hovorů

 

 

Technické specifikace:

Materiál: TPU
Displej: LCD  0,96 palce
HR Sensor: Silicon Labs Sill42
Kompatibilní se systémy podporovanými IOS a Android Mobile: iOS 7.1 nebo vyšší, Android 4.4 nebo vyšší

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré hodinky a fitness náramky
Záruka: 1 měsíc na vyzkoušení