Chytré hodinky AIKELA Fitness Watch

Akce Novinka
850 Kč
Vyprodáno

Chytré hodinky AIKELA Fitness Watch pro telefony Android a kompatibilní iPhone, chytré hodinky s měřičem kyslíku v krvi, monitor krevního tlaku, vodotěsné plavání 5ATM, 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • 【Nové vylepšené inteligentní hodinky】 Vybavené 1,3palcovým TFT-LCD plně dotykovým displejem vám umožní číst údaje o čase a zdraví zřetelně. Konkrétně máte na výběr ze 4 stylových ciferníků. Splňuje požadavky 5ATM na vodotěsnost, už si nemusíte dělat starosti s mytím rukou nebo plaváním. (Poznámka: není vhodné pro potápění nebo saunu).
  • 【Fitness tracker 24/7 pro vaše zdraví】 Chytré hodinky AIKELA mohou sledovat tři důležité ukazatele monitoru lidského těla - srdeční frekvence, krevního tlaku a krevního kyslíku (SpO2), které vám pomohou lépe porozumět vašemu zdraví. (POZNÁMKA: data nelze použít jako lékařský test.)
  • 【Life and Fitness Companion】 Fitness hodinky podporují 9 sportovních režimů, včetně jízdy, běhu, fitness atd. Zaznamenávají také vaše celodenní aktivity včetně kroků, aktivního času, stavu spánku atd. Synchronizuje se také s naší aplikací VeryFitPro. Který může být vaším nejlepším společníkem na zápěstí.
  • 【Oznámení hovorů a zpráv】 Připojte fitness tracker k telefonu, který přijímá a čte zprávy SMS a oznámení SNS přímo k vašim hodinkám (včetně Facebooku, Instagramu, Twitteru, WhatsAppu atd.). Vaše chytré hodinky si také mohou užít až 7–9 dní výdrže baterie na jedno úplné nabití.
  • 【Chytré hodinky pro telefony Android IOS】 „VeryFitPro“ vyžaduje Android OS 4. 4 / iOS 8. 0 nebo vyšší a Bluetooth 4. 2 nebo vyšší, vhodné pouze pro chytré telefony. Ne pro PC, iPad nebo tablet.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré hodinky a fitness náramky
Záruka: 1 měsíc na vyzkoušení